0533 920 46 75

   
 
 Buradasınız > Anasayfa > Biz Kimiz ?

IMA paslanmaz çelik ekipmanları üretim tesisi olarak 1976 yılında Sn İbrahim Köse (1939-2012) önderliğinde kurulmuş ve modern uygulamalara ayak uydurarak kısa zamanda , paslanmaz çelik depolama kapları, reaktörler ve endüstriyel ekipmanların üretiminde ülkenin en iyi üreticisi haline gelmiştir. Bugüne kadar içecek, gıda, kimya, ilaç ve bira ile ilgili sektörlerdeki birçok firmaya hizmet etmiştir. Globalleşen dünya üzerinde, konusunda uzman olan firmamız, teknolojik gelişmelerle birlikte kendini geliştirmiş, kendi alanında sadece imalat bazında kalmayıp gıda, meyve suyu, bira, su, süt, ilaç ve kimya ile boya sektörleri için proses ve dizayn mühendisliği, otomasyon, izolasyon, paslanmaz çelik proses komponentleri, boru ve boru bağlantı ekipmanlarının tesisat, montaj ve işletmeye alma konularında hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

İMA uzman mühendislik kadrosu ile uluslar arası standartlarda ve paslanmaz çelik teknolojisindeki tüm yeniliklerle üretim yapmayı kendine hedef edinmiş olup, faaliyetlerini gerçekleştirirken özel makineler ve otomatik kaynak makineleri kullanmaktadır. Bu makinelerden biri de yüzey temizleme makinesidir. Elektronik kontrollü (CNC) analog makine üzerine bağlanan polisaj elemanları ile otomatik olarak yüzey pürüzlülük değerleri istenen seviyeye getirilir. Sonuçlar dijital ölçme aletleri ile ölçülerek raporlanır ve Raz, Rz ve Rt cinsinden müşteriye sunulur.

İMA yıllık 1720 ton sac işleme kapasitesine sahip olup, konusunda uzman personeli ile paslanmaz çelik endüstriyel ekipmanlar konusunda , ISO-9000 Kalite Yönetim Sistemi içinde geniş bir yelpaze ile hizmet vermektedir. Firmamız kendisine kalite politikası olarak müşterilerin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte beklentilerinin ötesine geçebilmek ve bunun için de bilginin en verimli şekilde kullanılarak müşteri memnuniyetini ön plana almış bir kurum olmayı seçmiştir.

Biz Kimiz ?
Copyright 2012 ® IMA GROUP
İMA MAKİNE VE BASINÇLI KAPLAR SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz...